12 lipca 2011

Słoneczna wymiana - zapraszam!

Wciąż zapraszam do zapisów na "Słoneczną wymianę"!
Czasu pozostało niewiele, bo do 16 lipca - a książki w puli są naprawdę godne uwagi.

Kilka uwag do całości, czyli odpowiedzi na Wasze pytania:
1) zakładka nie musi być ręcznie robiona, jeżeli nie czujecie się na siłach,
2) można dać do wymiany 2 książki, ale spokojnie: ci którzy wysłali kilka tytułów i przedzielali je znakiem "albo" nie będą zmuszeni wysyłać 3 książek, tylko wybiorę jedną książkę, której braknie mi akurat do przedzielenia komuś,
3) wymiana polega na tym, że przesyłacie mi wypełniony formularz i ja martwię się o dobór książek - czyli decyzja podjęta, ponieważ parę osób odstraszała wizja listy i wyboru "na szybcika", no i taki jest wybór w ankiecie. 

Informuję, że wypełnione formularze wysłało 4 osoby - jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć, do 17 lipca o 10 rano ma czas - bo cały 16 lipiec można się zgłaszać, a o 10 następnego dnia na pewno będę jeszcze spać, więc śmiało można jeszcze walczyć z czasem.

Pamiętajcie, że oddajecie książki, które Wam zbywają, które nie przypadły Wam do gustu i których nie szkoda Wam oddać - takie letnie wietrzenie regałów :) Wysyłka polecona książki do 500 gram, czyli standard, bo jedynie grube podręczniki ważą więcej, kosztuje nieco ponad 5 zł.

Zgłoszenia proszę kierować w komentarzach pod notką, którą ukrywam pod linkiem SŁONECZNA WYMIANA. Klikajcie i się teleportujcie :) Naprawdę warto.

Bądźmy solidni i pokażmy Sabince, że warto organizować wymiany :)

Pozdrawiam i do napisania!

4 komentarze:

 1. Mnie tu proszę nie wykorzystywać ;)


  Informuję, że na 99% wymiana wrześniowa będzie, ale w bardzo okrojonym składzie, a wymagania będą takie, że większość sama zrezygnuję ;)w udziale :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko troszkę :D Ale na serio uwierz, że są ludzie którzy Cię wspierają i nie przejmuj się tymi żałosnymi nieudacznikami od tych dziwnych mejli :)

  A na wymianę czekam, choćby nie wiem co - no chyba, że trzeba będzie płacić za "wstęp" :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ok, pisze się na wymianę :-), ankietę wyśle jutro, dzisiaj nie wyrabiam się z czasem, jakby mogło być inaczej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie mam książki żadnej na zbyciu :( No nic może coś się trafi jeszcze do tego czasu ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i poświęcony mi czas :)