1 lipca 2011

Stos głównie konkursowy

Matura została przepłakana a jej temat głęboko przemyślany i wyczerpany. Już nic nie zmienię, więc nie ma co się umysłowo wysilać. Trzymam kciuki za Inżynierię Środowiska na AGH, i po cichu liczę, że wszystkim matura poszła tak źle i załapię się może na stomatologię. W końcu obiecałam rodzicom, że ich będę utrzymywać w przyszłości :)

***

A teraz temat jak najbardziej pozytywny, czyli... nadchodzące z całej Polski nagrody z ostatnich konkursów na blogach i nie tylko. Bo ja tak mam, że raz jest wysyp, a później długa posucha. A teraz jest za mną wysyp :)


Od góry:
a) zdobycz z konkursu facebook'owego - czyli bon 50zł do wykorzystania w Amazonce, jak widać wykorzystany:
1 i 2. Jerzy Górzański "Wybłagane prezenty" i "Pimperle" - razem 2 zł, a bon trzeba przecież godnie wykorzystać :) Zobaczymy, co to będzie.
3. Meagan McKinney "Księżycowa dama" - coś dla mamy, 5zł.
4. Kerstin Gier "Czerwień Rubinu"! - coś zdecydowanie dla mnie, 32,50zł w Amazonce. Poluję na tę książkę, od kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy. Dlaczego? Powód w recenzji "Z deszczu pod rynnę" K. Gier :)
b) konkursy blogowe (czekam na jeszcze 2 książki :)):
5. Bree Despain "Dziedzictwo mroku" - losowanie u Mirandy Korner, dziękuję :*
6. Deborah Harkness "Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica" - wygrana za opowiadanie o typowym dniu czarownicy, u Tristezzy, dziękuję :*
c) zakup własny:
7. Evelyn Waugh "Powrót do Brideshead" - w księgarni w pobliskim mieście za 5 zł, a kiedyś patrzyłam na tę książkę na półce tej samej księgarni z zachwytem i zazdrością, licząc, że może kiedyś trafi w moje ręce. Jak będę bogata - a więc jestem! Upatrzyłam tam też biografię Doroty Terakowskiej w twardej oprawie... Jak jeszcze będzie w następnym tygodniu na swoim miejscu na pewno wezmę ;)

***

A teraz kończę już te zachwyty i zostawiam komputer. Dane na uczelniach pouzupełniałam, podrukowałam listy potrzebnych dokumentów, zostało tylko czekać do 11 i 12 lipca na rezultaty...

W najbliższej notce spodziewajcie się informacji o wymianie, przygotowałam już roboczy banner - jeżeli ktoś zna się bardziej na grafice chętnie przyjmę propozycje ulepszenia lub nowego bannera :)


Do napisania, kochani! :*

4 komentarze:

 1. Ty to masz farta Kobieto, pozazdrościć ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że aż tak źle z maturą nie było. Chociaż czasem jeden procent potrafi zaważyć na całej przyszłości. Trzymam kciuki :)
  Stosik godny pozazdroszczenia, kilka pozycji chętnie bym podkradła ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam w takim razie kciuki byś dostała się tam gdzie chcesz :) Ja muszę jeszcze pouzupełniać wszystkie rzeczy w stylu - zdjęcie przesłać. Matko same problemy z tym są.

  Stosik świetny :)

  A co do wymiany, to oczywiście się na nią piszę i oczekuję szybko kolejnej notki, w której będzie można się zgłaszać.

  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i poświęcony mi czas :)