25 lutego 2012

Ciężkie losowanie i wyczekiwane wyniki :)

Drodzy zebrani!
Ja i komputery nie mamy ze sobą wiele wspólnego, dlatego stworzenie jednego filmiku trwającego 20 sekund i prezentującego li i tylko ostatni moment z losowania zajęło mi pół godziny. Nic wesołego, dlatego losowanie drugiej nagrody - dla obserwujących - odbędzie się poprzez zwykły random.org. Ale wiedzcie, że się starałam. Wypisałam wszystkie nicki, zrobiłam zdjęcia, które po chwili były nie do odczytu (ukochana cyfrówka) i wściekła zabrałam miskę z losami do odosobnionego pokoju. Pertraktacje z laptopem też trochę trwały. Dlatego nie ma dźwięku... a zatem włączcie sobie swoją ulubioną piosenkę w Winampie i do dzieła:
Przypomnę tylko, że zgłoszeń było około 50 (całkiem sporo) a walczyliście o książkę: "Przewrotny kusiciel" Mary Balogh. Mail do zwyciężczyni zostanie wysłany zaraz po publikacji.

Druga nagroda miała być wylosowana wśród obserwujących. Chodziło mi generalnie o dotychczasowych obserwujących ale tego nie zaznaczyłam i mam za swoje. Mam więcej zgłoszeń :)
Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany obserwowaniem samym przez się, zrozumiem, gdy po ogłoszeniu wyników pozbędzie się mnie z linków :)
Na razie wygląda to tak:

Random wskazał liczbę:

Trzynasta jadąc od lewej z góry jest atraM, współtworząca wiedzmbloga :) Wygrała ona: "Szczyptę grzechu" Mary Balogh.

Podsumowując - gratuluję Joannie i atraM!
I obym za rok znowu mogła świętować razem z Wami :)

15 komentarzy:

 1. Gratuluję! Aż dziwne, że nie jestem w obserwujących, ale to możliwe dlatego, że jakiś czas temu zrezygnowałam z klikania "Obserwuj" i od razu wklejałam linki do wybranych blogów :}

  Pozdrawiam, Klaudia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuję i bardzo się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, bardzo się cieszę i dziękuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwyciężczyniom!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz i poświęcony mi czas :)